facebook_page_plugin

Cégünk klíma-, hűtés-, és légtechnikai szerelésre vezető szerelő munkakörbe munkatársakat keres. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

- Szakirányú végzettség (min. F-gáz H-II. képesítés)
- „B” kategóriás jogosítvány
- Tervrajz olvasási képesség
- Igényes, precíz, önálló munkavégzés
- Nagy teherbírás
- Jó problémamegoldó képesség
- Kreativitás
- Csapatszellem

Előny:

- F-gáz H-I. képesítés
- Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat
- Klímaszervizes és karbantartási tapasztalat
- Tűzvédelmi szakvizsga
- ADR 1.3 vizsga

- Munkaköri feladatok:

  • Csőhálózat szerelése, csövek rögzítése, falhorony vésés, faláttörés készítés, csövek szigetelése, stb.
  • Készülékek, tartószerkezetek felrögzítése, felszerelése, stb.
  • Klímaberendezések kalorikus bekötése, vákuumozása, hűtőközeggel való feltöltése, beüzemelése
  • Vezérlőhálózati (és időnként betáp oldali) szerelés, készülékek bekötése, stb.
  • Klímaberendezések karbantartása, szűrők tisztítása, hőcserélők tisztítása, stb.
  • Klímaberendezések szervízelése, hiba megállapítás, javítás
  • A szükséges dokumentációk (munkalap, NKVH, stb.) precíz elkészítése

Amit kínálunk:

- Folyamatos, változatos munka egész évben
- Szakmai továbbképzési lehetőség munkáltató költségére
- Nettó órabér 1 400 - 1 700 Ft, szakmai tapasztalat, tudás és a munkához való hozzáállás függvényében
- Túlóra térítése
- Munkába járás térítése
- Étkezési hozzájárulás (8 300 Ft/hó)
- Munkaruha juttatás
- Megegyezés szerint akár havi 30 000 Ft lakhatási támogatás (más megyékből átköltözőknek)
- Hosszútávú munkalehetőség
- Fiatalos munkahelyi légkör

További információ az alábbi elérhetőségen kérhető: Tulok Péter: +36-30/ 820-6251