Cégünk klíma- és légtechnikai szerelésre segédszerelő munkakörbe felvételt hirdet!

Elvárások:

- Műszaki beállítottság
- „B” kategóriás jogosítvány
- Igényes, precíz munkavégzés
- Nagy teherbírás
- Csapatszellem

Előny:

- Épületgépészeti vagy épületvillamossági végzettség és/vagy szakmai tapasztalat
- Hasonló munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalat

- Munkaköri feladatok:

  • Klímaberendezések felszerelése során segítség nyújtása vezető szerelőnek
  • Csőhálózat szerelése, csövek rögzítése, bilincsezés készítése, csövek szigetelése, stb.
  • Faláttörés készítése, falhorony vésés
  • Készülékek, tartószerkezetek felrögzítése, felszerelése, stb.
  • Szereléshez szükséges eszközök, berendezések, szerszámok pakolása
  • Munkaterület tiszta és rendezett állapotban való tartása
  • Szerszámok, munkagépek, eszközök, anyagok pakolása, rendezett állapotban tartása

Amit kínálunk:

- Folyamatos, változatos munka egész évben
- Tapasztalat szerzés után előrelépési lehetőség, akár OKJ-s képzések elvégzése munkáltató költségére
- Nettó órabér 1 000 - 1 200 Ft, szakmai tapasztalat, tudás és a munkához való hozzáállás függvényében
- Túlóra térítése
- Munkába járás térítése
- Étkezési hozzájárulás (8 300 Ft/hó)
- Munkaruha juttatás
- Hosszútávú munkalehetőség
- Fiatalos munkahelyi légkör

További információ az alábbi elérhetőségen kérhető: Tulok Péter: +36-30/ 820-6251