Állásajánlat

A Klíma Center Hungary Kft. szerelősegédet keres klíma és légtechnikai munkákra.

Nem kell a klímaszerelést profin “vágnod” (erre ott vannak a szakképzett szerelők), a feladatod a szerelők munkájának segítése, támogatása.

Elvárások:
– Tudd kezelni a fúrógépet, vésőgépet, csavarbehajtót, vízmértéket. Merj felmenni a létrára.
– Értsd meg az utasításokat. Nincs időnk, türelmünk mindent 5-ször elmondani, hogy 6-szorra is máshogy csináld.
– Legyen némi állóképességed. Bírj felmenni a szerszámokkal 5-ször a 4. emeletre, úgy hogy a nap hátralévő részére is marad erőd dolgozni.
– Tudj reggel időben, kulturált módon, józan állapotban, kipihenten, motiváltan megjelenni a munkahelyeden
– Munkaidőben (is) viselkedj kulturáltan: magánházaknál is járunk, ahol kommunikálni kell az ügyféllel, vigyázni az értékeire, stb.
– Légy megbízható: ne késs a munkahelyedről, ne légy minden apróság miatt táppénzen, stb.
– „B” kategóriás jogosítvány
– Egervári telephelyünkre tudd megoldani a bejárást (saját autó, motor, tömegközlekedés, stb.). A bejárási költséget részben vagy egészben térítjük.
– Nagy teherbírás: sokszor 30-40 kg-os kültéri egységeket, légcsatorna darabokat kell helyre emelni.
– Túlóra vállalása (átlag 9-11 órát dolgozunk naponta)
– Csapatszellem

Előny:
– Épületgépészeti vagy épületvillamossági végzettség és/vagy tapasztalat
– Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat
– Zalaegerszeg környéki lakcím
– Nem dohányzó életmód

Munkaköri feladatok:
– Csőhálózat szerelése, csövek rögzítése, falhorony vésés, faláttörés készítés, csövek szigetelése, stb.
– Készülékek, tartószerkezetek felrögzítése, felszerelése, stb.
– Csőhálózatok szigetelése
– Szerszámok, gépek, anyagok, felszerelésre kerülő berendezések pakolása
– Szerelők munkájának támogatása, segítése

Amit kínálunk:
– Nettó bér: 190 000 – 220 000 Ft/hó (napi 8 órára) + pótlékok, térítések, túlórapótlék. (Egy átlagos hónapban nettó 260-300 e Ft is összejöhet). Ha ügyes, megbízható, szorgalmas vagy, ennél akár többet is elérhetsz.
– Túlóra pótlék (50 %)
– Próbaidő: 3 hónap
– Fizetett szabadság, fizetett ünnep, betegszabadság szükség esetén
– Munkaruha juttatás
– Hosszútávú, folyamatos munkalehetőség (télen is van munkánk, nem csak szezonban)
– Fiatalos, jó munkahelyi légkör

Jelentkezés módja és további információ: Tulok Péter: +36-30/ 820-6251 (Kérem kalandorok, megbízhatatlan alakok, olvasni nem tudók kíméljenek. Sem időm, sem kedvem a hirdetés szövegét újra felolvasni a telefonálónak, csak ígérgető emberekre várni, stb.)

Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: email
Megosztás itt: print